Pełna emocji sportowa rywalizacja, żywy doping widzów i awanse na zawody ogólnopolskie- to bilans IV Kujawsko- Pomorskiego Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych w Brodnicy.

W zorganizowanym w Brodnicy IV Kujawsko- Pomorskim Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych sprawdzili się sportowcy, kibice, organizatorzy i sponsorzy.

48 zawodników z drużyn z całego województwa walczyło o  zwycięstwo i awans na zawody wojewódzkie.

W finale zawodów pierwsze miejsce wywalczyła Karolina Tułodziecka z brodnickich „ Sokolików” , drugie- Ewelina Lewandowska z drużyny „Czarnych Panter” , trzecie Marta Jabłońska.

- W rankingu na zawody wojewódzkie najlepsza była  Monika Gościńska , przed Adriana Jaworską z „ Sokolików” i Katarzyna Wańską z „ Olimpijczyka”  – informuje Marcin Petr, czuwający nad przebiegiem olimpiady.

Organizatorzy z Zespołu Szkół Specjalnych  w Brodnicy dziękowali sponsorom i przyjaciołom, którzy wspierają ich poczynania w organizacji zawodów, m.in. Urzędowi Marszałkowskiemu, Ryszardowi Boberowi, który sponsorował tegoroczne przedsięwzięcie, staroście Piotrowi Boińskiemu i Przemysławowi Górskiemu , radnemu Powiatu oraz   Stanisławowi Czajkowskiemu ze starostwa i  Tadeuszowi Wiśniewskiemu z Urzędu Miasta w Brodnicy.