Do 30 listopada br. włącznie w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Brodnicy wystawcy mogą zgłaszać udział w IV Powiatowym Kiermaszu Mikołajkowym. Tradycyjny doroczny targ odbędzie się w sobotę, 8 grudnia 2018 r., w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy. Serdecznie zapraszamy.

To już kolejny raz, kiedy Starostwo Powiatowe w Brodnicy zaprasza mieszkańców na przedświąteczne zakupy, bezpłatne warsztaty wykonywania świątecznych dekoracji i świąteczne kolędowanie. W sobotę, 8 grudnia na mikołajkowym kiermaszu w I LO w Brodnicy będzie także prezentacja rękodzieła ludowego, obyczajów i świątecznych potraw. Będą stoiska z ozdobami bożonarodzeniowymi, wizyta Mikołaja, warsztaty wykonywania dekoracji świątecznych i wiele innych atrakcji. Ponadto w ramach IV Kiermaszu odbędzie się „Powiatowy konkurs na dekorację świąteczną” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje prace albo zaoferować towary na stoiskach podczas kiermaszu, swój udział mogą zgłaszać do 30 listopada 2018 r. na formularzu zgłoszenia udziału w kiermaszu.

Wypełniony formularz należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Brodnicy, ul. Kamionka 18, 87-300 Brodnica, do Wydziału Promocji, pok. 106 i 108, tel. 056/ 495 08 38 lub 495 08 37. Można też przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


pm

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież