Do Wydziału Promocji i Rozwoju w Starostwie w Brodnicy można zgłaszać uwagi i opinie do Programu współpracy Powiatu Brodnickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi  podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.


Na stronie internetowej Starostwa w Brodnicy w  zakładce „Dialog Społeczny” (po prawej stronie) dostępny jest  projekt rocznego Programu współpracy Powiatu Brodnickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na  rok 2019.

W terminie od 3 października 2018 r. do 17 października  2018 r. –  trwają konsultacje społeczne w sprawie programu, które mogą być prowadzone w następujących formach:

a) składanie opinii, uwag pisemnie za pośrednictwem poczty tradycyjnej;
b) przyjmowanie opinii i uwag w siedzibie urzędu;
c) przyjmowanie opinii i uwag za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wszelkie uwagi i opinie prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub w wersji papierowej pisząc na adres Starostwa Powiatowego w Brodnicy, ul. Kamionka 18, 87-300 Brodnica albo  osobiście w siedzibie urzędu.

Konsultacje prowadzi Wydział Promocji i Rozwoju, Turystyki i  Spraw Społecznych.

Projekt rocznego Programu współpracy Powiatu Brodnickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi  podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.

Starostwo Powiatowe

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież