28 PAŹDZIERNIKA ZAPRASZAMY DO BDK NA KONCERT "KOBRANOCKA AKUSTYCZNIE"!

Usłyszymy nieśmiertelne "Kocham cię, jak Irlandię", "I nikomu nie wolno się z tego śmiać", "Hipisówkę" czy "Intymne życie mrówek".

To kolejna inicjatywa brodniczan, realizowana w ramach projektu "BRODNICKA KOPALNIA INICJATYW KULTURALNYCH", będącego integralną częścią programu Narodowego Centrum Kultury "DOM KULTURY+INICJATYWY LOKALNE".
Po koncercie zapraszamy do udziału w otwartych warsztatach gitarowych, które poprowadzą członkowie zespołu KOBRANOCKA JACEK BRYNDAL, PIOTR WYSOCKI oraz JACEK MOCZADŁO. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych nauką gry na gitarze - zarówno do początkujących, jak i do tych, które już rozpoczęły swoją przygodę z tym instrumentem. Uczestnicy warsztatów zapoznają się z tabulaturą, budową akordów barré, dowiedzą się jak prawidłowo, pod względem technicznym grać na gitarze, poznają też różne techniki artykulacyjne oraz najważniejsze zagadnienia z teorii muzyki. Członkowie zespołu udzielą także praktycznych porad dotyczących występów scenicznych - jakich błędów nie popełniać, by jak najlepiej wykorzystać czas na scenie i jak zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie? Poruszony też zostanie temat związany z najnowszą techniką odsłuchową/monitorową i wiele innych ciekawostek związanych z występami na żywo.

Warsztaty dadzą przyszłym gitarzystom teoretyczne i praktyczne podstawy do tego, by świadomie i bez niepotrzebnych błędów (nawyków) mogli samodzielnie rozwijać swoje umiejętności związane z nauką gry na gitarze.
ZAPRASZAMY!
Brodnicki Dom Kultury