KS Szczypiorniak Olsztyn zorganizował Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej pod nazwą „OZK dzieciom”. Turniej wygrali młodzi brodniccy szczypiorniści.

W olsztyńskim turnieju zagrały zespoły młodzików z klubów:  UKS Conrad z Gdańska, Osowa Gdańsk, UKS Giżycko, MKS Brodnica oraz gospodarze KS Szczypiorniak.

W turnieju brodniczanie pokonali gospodarzy 16:8, UKS Conrad Gdańsk 17:10, ekipę Osowa Gdańsk 19:10 oraz UKS Giżycko 21:10.

Brodniczanie pod wodzą swego trenera Jana Orzecha wygrali turniej zdobywając w sumie 73 bramki tracąc tylko 38. Drugie miejsce zajęli szczypiorniści UKS Conrad Gdańsk a trzecie drużyna UKS Giżycko.

W turnieju brodniczanie zagrali w składzie: Patryk Dombrowski, Amadeusz Laskowski, Krystian Głodowski, Szymon Ludwiczak, Krystian Herman, Jacek Troczyński, Kacper Walerski, Cezary Kisielewicz, Kacper Pesta, Kacper Pruszewicz, Mikołaj Płoski, Dariusz Grenda, Patryk Żmudziński.

Olsztyński Zakład Komunalny ufundował puchary, medale i nagrody wyróżniającym się zawodnikom.