abler2016

Krótki pokaz sztuki walki Jeet Kune Do (JKD) w wykonaniu mistrza Joaquina Marcelo i jego ucznia Michała Czapli odbędzie się w dniu 9.06.2018 o godz. 9.30 w sali nr 25 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Brodnicy – wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.


Przyjazd mistrza związany jest z seminarium JKD, jest to niezwykłe wyróżnienie by móc gościć tego cenionego instruktora JKD w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Mistrz Marcelo przyjeżdża do Brodnicy w odpowiedzi na zaproszenie Michała Czapli –jego ucznia. Zorganizowane seminarium jest wyłącznie dla grona osób ćwiczących i odbędzie się w dniach 9 i 10 czerwca br. w OSiR w Brodnicy.

Seminarium sztuki walki Bruce'a Lee - Jeet Kune Do, poprowadzi sam Joaquin Marcelo.

Joaquin Marcelo był wieloletnim prywatnym uczniem sifu Ted'a Wonga (ostatni prywatny uczeń i osobisty sparing partner Bruce'a Lee), który to osobiście certyfikował Joaquina na instruktora JKD.

Grupa JKD w Brodnicy jest jedyną w Polsce autoryzowaną grupą JKD wg linii przekazu Ted'a Wonga, grupę prowadzi Michał Czapla uczeń Joaquina Marcelo certyfikowany przez Niego do nauczania Jeet Kune Do.

Brodnica jest jedynym miejscem w Polsce, w którym organizowane są spotkania z tak znakomitymi mistrzami sztuki walki stworzonej przez Bruce’a Lee, jakimi są Joaquin Marcelo – instruktor i Michał Czapla – jedyny w Polsce certified JKD coach.

Info. nadesłane

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież