abler2016

11 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00 w Domu Harcerza (ul. Nad Drwęcą 30) w Brodnicy odbędzie się spotkanie autorskie z Anną Urbańską.  Opowie ona o swoich książkach „Teraz AUTENTYCZNOŚĆ”, „Otrzep Kolana i Biegnij” oraz „Mózg – Fabryka Sukcesu”.  Mottem spotkania będzie cytat z jednej z książek autorki: "O odwadze na bycie sobą i tym, dlaczego tak trudno nam, kiedy spełniamy oczekiwania innych, zapominając o tym, co dla nas ważne".


Anna Urbańska to Master Trener Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie działają z większą efektywnością, szybciej i najważniejsze, w zgodzie ze sobą. Od 1998 roku zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET w Grudziądzu i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych.  Jej  pasją jest praca z ludźmi i wszystko, co związane z mózgiem ludzkim. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 13 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

Organizatorem spotkania jest Grupa Nieformalna Planeta Kobiet. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 511 262 324.

Wstęp wolny. Zapraszamy!(Grupa Nieformalna Planeta Kobiet)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież