abler2016

TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!!! PREMIERA SPEKTAKLU KABARETOWEGO !!!!! "CHORY NA SUKCES" 17 lutego godzina 18.00 - Hala OSIR Brodnica ul. Królowej Jadwigi 1


SAME GWIAZDY GWARANTUJĄ WSPANIAŁĄ NIEZAPOMNIANĄ ZABAWĘ
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich â jak twierdzą niektórzy â narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.
 
Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów.
 
W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw.
 
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę i bufonadę,  które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

Bilety do nabycia: OSIR ul. Królowej Jadwigi 1  tel. 56-4913440

Kantor PROFIT ul. Generała Józefa Hallera 17. Tel. 56-49-841-97

 oraz poprzez internet : Kupbilecik.pl

Info i zamówienia zbiorowe : 518166869

Informacja nadesłana

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież