abler2016

Tak jak zapowiadaliśmy pod koniec ub. roku w Brodnicy realizowany będzie projekt pn. "Kino Orange".


Kino Orange to  największe kino objazdowe, które wyświetla filmy w miejscowościach, w których nie ma kin. Seanse odbywają się na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki projektorowi cyfrowemu, zgodnemu z międzynarodowym standardem DCI oraz systemowi XpanD nasi widzowie mogą oglądać filmy w technologii 3D. Miejsce wyświetlania filmu zamienia się podczas naszych odwiedzin w prawdziwą salę kinową, udekorowaną czerwonym dywanem, jak podczas premiery czy wielkich festiwali filmowych.

Cena biletu w Kinie Orange zaczyna się już od 12 zł (bilety ulgowe – szkolne, studenckie, seniora oraz rodzinne), a wszyscy klienci Orange mają możliwość zakupu 2 biletów w cenie 1. Szkołom i grupom zorganizowanym oferujemy specjalne zniżki.

26 lutego W Brodnickim Domu Kultury będzie można zobaczyć pierwszy seans w objazdowym kinie Orange. To okazja dla mieszkańców regionu, by zobaczyć premiery bez konieczności wyjazdu do pobliskich kin. W zależności od zainteresowania kino proponuje cztery seanse po południu oraz dwa, trzy zbiorowe seanse do południa, adresowane do młodzieży i dzieci ze szkół oraz przedszkoli  Bilety będą dostępne w przedsprzedaży na ok. 3 tygodnie przed planowanym seansem. Częstotliwość seansów uzależniona jest od frekwencji widzów, zatem to od nas, tak naprawdę zależy, jak często kino będzie gościć w naszym mieście

Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy

Repertuar

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież