W poniedziałek,12 kwietnia 2021 roku, Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Zbigniewem Mikuliczem, Skarbnik Barbarą Suchocką oraz Radnym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Kazimierzem Łukasikiem złożyli gratulacje i podziękowali Mikołajowi Jabłońskiemu za godne reprezentowanie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie w IV edycji programu telewizyjnego „The Voice Kids” emitowanego na antenie TVP 2.

Mikołaj Jabłoński z Konojad, na co dzień uczeń Szkoły Podstawowej w Góralach, w telewizyjnym talent-show „The Voice Kids” dotarł aż do finału. Podczas udziału w programie, zmierzył się z niezwykle trudnym repertuarem artystów takich jak: Beyonce, Bruno Mars czy The Jacksons zaskarbiając sobie przy tym rzeszę fanów.

Wokalny sukces Mikołaja Jabłońskiego jest także zasługą jego rodziców, którym ciepłych słów podczas spotkania nie szczędzili przedstawiciele Samorządu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

Przy okazji wręczania podziękowań oraz gratulacji Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski oznajmił, że dołoży wszelkich starań i podejmie działania, które mogą okazać się pomocne w dalszym etapie kariery wokalnej Mikołaja.

„Chciałbym pogratulować Tobie odwagi, determinacji i wiary w marzenia. Występ w programie „The Voice Kids” to już, w tej chwili ogromne osiągniecie, którym zaskarbiłeś sobie wielu fanów. Nie tylko samym występem, ale również tym z jakim repertuarem musiałeś się mierzyć przed milionową publicznością, w każdym z występów. Życzę abyś na swojej drodze spotykał samych dobrych ludzi, z pomocą których uda Ci się spełnić najskrytsze marzenia. Z niecierpliwością czekam na pierwszy album” – podkreślił burmistrz Przemysław Górski.