Mamy zaszczyt poinformować, że od obecnego sezonu do grona przyjaciół Pitbike Brodnica dołącza Perfekt Smile klinika stomatologiczna.

Podpisana umowa będzie obowiązywała trzy lata.

- Fantastyczna inicjatywa i fantastyczni ludzie, którzy wkładają całe serce w rozwój najmłodszych dzieci, ponieważ sport hartuje nie tylko ciało, ale również umysł.
A my kochamy pracować z takimi osobami - tłumaczy swoją decyzję Maciej Maszewski, właściciel Perfekt Smile. - Pitbike, to zarówno świetna zabawa jak i możliwość rozwoju w sportach motorowych takich jak m.in motocross czy żużel. Wspierając w Grudziądzu szkółkę i juniorów klubu żużlowego GKM Grudziądz S.A., chcemy połączyć siły, bo być może wśród najmłodszych adeptów Pitbike Brodnica, za kilka lub kilkanaście lat znajdzie się talent, który będzie dumą dla Brodnicy, reprezentując ją w najważniejszych zawodach krajowych czy światowych.

- Miło nam, że następna firma dołącza w poczet dumnych sponsorów Pitbike Brodnica. Cieszymy się, że Perfekt Smile na czele z doktorem Maciejem Maszewskim docenia naszą pracę i zaangażowanie na rzecz szkolenia dzieciaków - mówi Marek Gutmański, szef sekcji sportowej Brodnickiego Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych. - Tego typu gesty napedzają nas do działania i jeszcze większego wysiłku. Wierzę, że wśród naszych podopiecznych są przyszli mistrzowie w swoich dyscyplinach, bo pitbike to sport wyjściowy zarówno do żużla, jak i motorossu czy wyścigów szosowych.

Pierwszym efektem współpracy jest... domknięcie zbiórki na zakup niezbędnego ciągnika, który będzie pełnił funkcję równiarki i polewaczki. O kolejnych efektach współpracy poinformujemy niebawem.