10 SIERPNIA ZAPRASZAMY NA DUŻY RYNEK W BRODNICY, NA WIELKĄ GALĘ, WIEŃCZĄCĄ MIĘDZYNARODOWE LATO ARTYSTYCZNE WĄDZYŃ 2018!!


W Ośrodku Wypoczynkowym "WĄDZYŃ", na warsztatach artystycznych, zorganizowanych przez Brodnicki Dom Kultury po raz kolejny spotkały się dzieci i młodzież z Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Wydarzenie to ma charakter kulturalno-edukacyjny, promując w sposób bezpośredni szeroko pojętą twórczość artystyczną - od sztuki cyrkowej, poprzez malarstwo, muzykę i taniec. Fachowa opieka i prowadzenie zajęć, w połączeniu ze wspaniałą atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwalają oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Uczestnicy spędzają czas w sposób kreatywny i twórczy, czerpiąc mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, jak i odkrywania swoich talentów i zdolności.

Na Gali wystąpią: Grupa Cyrkowa "BeDeKus", Grupa "Wallenbrecher" i Grupa Cyrkowa Sterchen" z Niemiec, Grupa Cyrkowa "HECA" z Lipinek oraz Cyrk "Arlekin" z Ukrainy.
Organizatorem Międzynarodowego Lata Artystycznego 2018 jest Brodnicki Dom Kultury. Projekt dofinansowany przez Deutsch-Polnisches Jugendwerk (Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży)Brodnicki Dom Kultury

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież