Urządzenie łazienki to wielka przygoda, ale z drugiej strony ogromne wyzwanie logistyczne począwszy od wyboru konkretnej stylistyki, armatury, kolorów i dodatków. I choć zazwyczaj jest to niewielka przestrzeń, to coraz częściej chcemy mieć w niej jak najwięcej miejsca, które wprawia w stan relaksu. Dlatego tak modne obecnie jest urządzenie małych stref SPA, wybieranie sprzętów, które pełnią różnego rodzaju funkcje, a są kompaktowe. Coraz częściej w łazienkach właśnie pozwalamy sobie na różnego rodzaju gadżety.

Gra muzyka

Powoli też przestaje dziwić radio w łazience lub nawet cała instalacja multimedialna. To nie tylko pragnienie tych wszystkich, którzy uwielbiają nucenie ulubionej muzyki przy goleniu lub też głośne śpiewy pod prysznicem. Warto pamiętać jednak, że do tego rodzaju wnętrz nie nadaje się zwykły sprzęt, ponieważ nie jest on dostosowany do pracy w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Dedykowane radio łazienkowe jest doskonałym rozwiązaniem, a ilość możliwości jest zadziwiająca. Rynek obfituje w różnego rodzaju grające gadżety bądź stacjonarne bądź
też pracujące bezprzewodowo oraz takie, które na stałe są wbudowane w ściany lub elementy aranżacji. Warto zainteresować się całymi systemami audio, które są przeznaczone do wanien. Wówczas poszczególne jego elementy takie jak panele akustyczne, głośniki są montowane pod armaturą. Dodatkowo dzięki charakterystycznej budowie wanna pełni funkcję wzmacniacza. Pod prysznicem można zamontować gotowe panele, które często dodatkowo oprócz radia mają wmontowane oświetlenie czy też różnego rodzaju masażery.

 

Odporne radio

Rynek obfituje w mniejsze lub większe radia łazienkowe, które jako urządzanie przenośne są dostosowane do pracy w wilgotnych pomieszczeniach, a niektóre radzą sobie świetnie nawet w mokrych strefach. Ta wodoodporność wcale nie powoduje, że tracimy na jakości dźwięku, a kompaktowość radia pozwala go zabrać gdziekolwiek chcemy – nawet na urlop do domku letniskowego. Na uwagę zasługują specjalne linie projektowane specjalnie dla najmłodszych. Są bezpieczne, a oryginalnym designem przyciągają uwagę dzieci. Co ważne, są tak zaprojektowane, że maluch może się nawet z nimi kapać, czerpiąc niesamowitą radość z grającej zabawki.

Wybór sprzętu grajacego do łazienki jest bardzo duży. Warto nad gotowymi inastalacjami, które pozwalają na przykład pochować głośniki w podwieszanym suficie, pomyśleć przy okazji urządzania lub remontu, ale dobre radio jesteśy w stanie zamontować czy postawić, kiedy tylko chcemy.