Problem z powrotem do pełnej sprawności spotyka wszystkich tych, którzy mierzą się z urazami wynikającymi z przebytych operacji, wypadków, którym ulegli w latach młodzieńczych czy kontuzji sportowych, powstałych w wyniku treningów.

Centrum Rehabilitacji i Krioterapii Cryos oferuje kompleksowy zakres świadczeń dla wszystkich tych, którzy muszą borykać się z problemami neurologicznymi, urazami układu ruchowego i dysfunkcjami narządu ruchu. Sprawdź, jakie usługi wykonują specjaliści i przekonaj się, że warto zaufać doświadczonym fizjoterapeutom.

Problemy ze znalezieniem skutecznej terapii? Skorzystaj z usług rehabilitacji we Wrocławiu 

Problemy związane z powrotem do pełni zdrowia po przebytych urazach są indywidualne w przypadku każdego pacjenta. Diagnozowanie powinno odbywać się w oparciu o indywidualny przypadek i historię medyczną danego odbiorcy. W centrum Cryos specjaliści najpierw przeprowadzą dokładny wywiad, aby dowiedzieć się, jak poważny jest problem i z jakich działań rehabilitacyjnych czy fizjoterapii może skorzystać pacjent. W zakres działań placówki wchodzą takie usługi, jak m.in. masaże lecznicze, kinezyterapia, terapia manualna, działania fizjoterapeutyczne o szerokim zastosowaniu, rehabilitacja pourazowa. Wrocław - to tutaj mieści się Centrum Rehabilitacji i Krioterapii Cryos. Każdy przypadek traktowany jest tutaj w sposób indywidualny, ponieważ specjaliści zdają sobie sprawę nie tylko z indywidualnych przebiegów urazów, ale również różnych dolegliwości bólowych, różnej fizjonomii człowieka. Praca z pacjentem opiera się przede wszystkim na zastanych faktach — aktualny stan zdrowia pacjenta, dolegliwości, źródło powstania urazu — diagnoza jest trafna, a szybkie wskazanie leczenia  pozwala na powrót do sprawności — pełnej lub częściowej, jeśli urazy są zbyt rozległe. 

Rehabilitacja pourazowa — skorzystaj z profesjonalnej obsługi i jakościowych urządzeń 

Poza dużym doświadczeniem fizjoterapeutów i wszystkich specjalistów pracujących w placówce Cryos możesz liczyć na to, że zabiegi wykonywane będą na najnowszej technologii sprzętach. Innowacyjność i wysoka jakość urządzeń to gwarancja bezpieczeństwa pacjentów. Przedstawiciele placówki wykorzystują w swojej pracy najlepsze rozwiązania technologiczne i najlepsze produkty, które służą w leczeniu pacjentów. Dobór wykorzystywanych sprzętów ponownie jest dokonywany w sposób indywidualny. Nie ma tu miejsca na przypadkowość. Wszystkie urządzenia pochodzą od najlepszych producentów, a ich stan techniczny jest na bieżąco sprawdzany i w razie potrzeby podlegają one natychmiastowym działaniom serwisowym. Zakres usług oferowanych przez centrum Cryos jest tym szerszy, im więcej jakościowych urządzeń mogą wykorzystać specjaliści. Z tego względu oferta jest tak szeroka i dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkowników. Sprawdź, jakie działania mogą pomóc w zniwelowaniu Twoich dolegliwości i zapytaj specjalistów i indywidualną ofertę zabiegów dopasowanych do własnych potrzeb.