„Sprawdź swój samochód przed zimą”- pod takim hasłem brodniccy policjanci, emerytowani funkcjonariusze policji przy współpracy z Mundurowym Klubem Motorowym, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA Brodnica i właścicielami stacji diagnostycznej Neo-System przy ul. Podgórnej 67a, po raz kolejny przeprowadzą działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Diagnostycy dokonają kompleksowego sprawdzenia stanu technicznego pojazdów.


O samochód należy dbać cały rok, ale aby zimowa podróż była bezpieczna powinniśmy szczególnie zainteresować się stanem technicznym naszego pojazdu. Wielu osobom, pojazd jest niezbędny do pracy, wielu też kierowców decyduje się na dłuższe podróże w okresie przedświątecznym. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo na drodze..

W sobotę 22 listopada, w godz. 7.00-14.00, w stacji diagnostycznej Neo-System, po raz kolejny zostaną przeprowadzone działania pod hasłem „Sprawdź swój samochód przed zimą”. Działania te, wpisały się już do tradycji brodnickiej komendy i są możliwe dzięki współpracy brodnickich policjantów z emerytowanymi funkcjonariuszami Policji z Mundurowym Klubem Motorowym, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA Brodnica i właścicielami stacji diagnostycznej Neo-System. Działania te, mają na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Każdy chętny kierowca, może przyjechać tego dnia do Okręgowej Stacji Diagnostycznej przy ul. Podgórnej przy ul. Podgórnej 67a i dokonać dokładnego przeglądu swojego pojazdu. Diagnostycy sprawdzać będą m.in.: ustawienie świateł, układ kierowniczy, układ hamulcowy i amortyzatory.

Zbliża się zima! Na drogach robi się ślisko i pojawiają się mgły. Zadbaj i Ty o bezpieczeństwo swoje, pasażerów których przewozisz i innych użytkowników dróg! Zapraszamy! To nic nie kosztuje.

Źródło: Urząd Miejski Brodnica