W brodnickiej jednostce Policji mł. insp. Tomasz Trawiński-Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego, wprowadził nowego I-ego Zastępce Komendanta Powiatowego. Został nim nadkom. Tomasz Skoneczka.

Dzisiaj, w brodnickiej komendzie, odbyło się uroczyste wprowadzenie  Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Został nim nadkom. Tomasz Skoneczka. W ceremoniale uczestniczyła kadra kierownicza brodnickiej komendy, policjanci, pracownicy cywilni i pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego mł.insp. Tomasz Trawiński, który wprowadził nowego wiceszefa brodnickich policjantów. Na uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli władz samorządowych powiatu brodnickiego i miasta oraz Komendanta z Nowego Miasta Lubawskiego podinsp. Mieczysława Wójcik

Mł.insp. Tomasz Trawiński wręczył nowemu  zastępcy rozkaz personalny o powołaniu na to stanowisko, a kadra kierownicza oraz policjanci przywitali nowego wiceszefa. Zgromadzeni na sali goście,  złożyli nowemu Zastępcy Komendanta najserdeczniejsze życzenia, samej pomyślności, kolejnych awansów i spełnienia wszystkich osobistych i zawodowych planów.  

Nadkom. Tomasz Skoneczka , służbę w Policji rozpoczął w maju 1999 roku w Nowym Mieście Lubawskim. Tam, do czerwca 2001 roku, pracował w Ogniwie Patrolowo- Interwencyjnym, po czym został mianowany aplikantem Zespołu Dochodzeniowo- Śledczego i funkcję tą sprawował przez kolejne 5 lat.   Od 2006 roku do dnia wczorajszego, nadkom. Tomasz Skoneczka, pełnił obowiązki Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim.

Wiceszef brodnickich policjantów mieszka w Lubawie z żoną i dwiema córkami. Bardzo lubi aktywny wypoczynek, a każdy urlop chętnie spędzałby na nartach.

I Zastępca Komendanta, będzie nadzorował pracę funkcjonariuszy pionu kryminalnego.

To był kolejny ważny dzień na kartach historii brodnickiej komendy Policji.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych sukcesów!