Zima już za nami, rośnie temperatura, a i słońce świeci coraz dłużej. Podczas wiosennych porządków skup się też na samochodzie i zagwarantuj sobie bezproblemową i bezpieczną jazdę.

„Przywitaj wiosnę sprawnym pojazdem”- to akcja zorganizowana przez  brodnickich policjantów, emerytowanych funkcjonariuszy Policji  przy współpracy z Mundurowym Klubem Motorowym i Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA Brodnica i starostwem powiatowym. Diagnostycy przeprowadzą darmową kontrolę stanu technicznego pojazdów.
Nasze pojazdy potrzebują kompleksowego przeglądu technicznego, aby bezpiecznie podróżować i cieszyć się pogodą
Brodniccy policjanci, przy współpracy z  emerytowanymi policjantami, Mundurowym Klubem Motorowym, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji (IPA)  i starostwem powiatowym, w trosce o bezpieczeństwo na drogach, przeprowadzą w sobotę dnia 14 kwietnia  w godz. 7.00-14.00 akcję kontroli stanu technicznego pojazdów w stacji diagnostycznej. Każdy chętny kierowca, będzie mógł przyjechać tego dnia na stację diagnostyczną NEO-SYSTEM przy ul. Podgórnej 67a w Brodnicy i nieodpłatnie sprawdzić swój samochód, motocykl czy inny pojazd. Diagnostycy kompleksowo sprawdzą stan techniczny każdego pojazdu.

KPP Brodnica