„Sprawdź swój samochód przed zimą”- pod takim hasłem, brodniccy policjanci,  przy współpracy z Mundurowym Klubem Motorowym i Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji  przeprowadzą darmową akcję kontroli pojazdów w jednej ze stacji diagnostycznej.
Brodniccy policjanci,  przy współpracy z Mundurowym Klubem Motorowym i Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji, w trosce o bezpieczeństwo na drogach, przeprowadzą w sobotę dnia 26 listopada  (sobota), w godz. 7.00-14.00 akcję kontroli stanu technicznego  pojazdów w stacji diagnostycznej. Każdy chętny kierowca, będzie mógł przyjechać tego dnia na stację diagnostyczną NEO-SYSTEM przy ul. Podgórnej 67a w Brodnicy i nieodpłatnie sprawdzić swój samochód. Diagnostycy sprawdzą m.in.: ustawienie świateł, układ kierowniczy, układ hamulcowy i amortyzatory.

Zbliża się zima. Na drogach robi się ślisko i pojawiają się mgły. Zadbaj i Ty o bezpieczeństwo swoje,  pasażerów których przewozisz i innych użytkowników dróg!! Zapraszamy! To nic nie kosztuje, a może uratować życie!

KPP Brodnica