Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiejszego ranka (25.09.) w Zbicznie.

Kierowca fiata ducato mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Jeden z pasażerów trafił do szpitala.

Dzisiaj (25.09.) około godz. 7.30 brodniccy policjanci zostali powiadomieni wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Zbiczno. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia zastali 5 mężczyzn podróżujących fiatem ducato oraz świadka zdarzenia. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca ducato zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 40-latek był nietrzeźwy. Policyjny alkotest wykazał u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jeden z pasażerów z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci z Brodnicy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Kierowcy za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości grozi kara nie mniej niż 2 lata pozbawienia wolności.