Policjanci z zespołu „Speed” z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przeprowadzili działania na terenie powiatu brodnickiego. Ich celem było ujawnianie i eliminowanie kierujących, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego.

W minioną sobotę (03.08) na terenie powiatu brodnickiego policjanci z grupy „Speed” prowadzili wzmożone kontrole mające na celu eliminowanie kierujących, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego. Na drogach naszego powiatu pojawiły się dwa nieoznakowane radiowozy z videorejestratorami. Mundurowi reagowali na wszelkiego rodzaju przypadki łamania prawa na drodze, zarówno przekraczania prędkości, jak i inne niebezpieczne manewry. W efekcie funkcjonariusze ujawnili 19 wykroczeń. Wypisali 13 mandatów karnych. Mundurowi zatrzymali 3 prawa jazdy w tym za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym oraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Działania z udziałem pojazdów zespołu „Speed” będą powtarzane. Policjanci będą mieli „na oku” w szczególności te miejsca, w których najczęściej dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego.

 

KPP Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież