Policjanci z Górzna, zatrzymali wczoraj (15.07.) kierowcę audi, który prowadził pojazd mimo cofniętych uprawnień. Oprócz tego kierowca był poszukiwany celem odbycia kary aresztu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy, skąd trafi do najbliższego zakładu karnego.

Wczoraj (15.07.) policjanci z Górzna patrolując ulice miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych 21-latka okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a ponadto jest poszukiwany do odbycia kary aresztu. Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu działdowskiego i przetransportowali do brodnickiej komendy, skąd trafi do najbliższego zakładu karnego celem odbycia kary. Za popełnienie przestępstwa prowadzenia pojazdu mimo cofniętych uprawnień, mężczyzna odpowie przed sądem.

Kto prowadzi pojazd mechaniczny nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

KPP Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież