W minioną sobotę na Jeziorze Popek odbyły się VII Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Do zawodów stanęło 16 policjantów. Nagrodę główną za zajęcie I-ego miejsca zdobył kom. Krzysztof Miłek. Zaraz za nim na podium stanął st.post. Łukasz Kowalski, a trzecie miejsce zdobył asp.szt. Krzysztof Cichewicz.

Brodniccy funkcjonariusze, spotkali się w minioną sobotę (11.05.) nad Jeziorem Popek, aby wziąć udział w rywalizacji w VII Spinningowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Zawody rozpoczęły się o świcie i trwały przez 6 godzin. W samo południe sędzia główny Rytka Marek zakończył bój policjantów o największą rybę. Podczas zawodów obowiązywały reguły amatorskiego sportu wędkarskiego.

Pierwsze miejsce zajął kom. Krzysztof Miłek, zaraz za nim na podium znalazł się st.post. Łukasz Kowalski, a trzecie miejsce przypadło asp.szt. Krzysztofowi Cichewiczowi. Nagrodę dodatkową za największego okonia Zdobył asp.szt. Gabriel Żurawski a największego szczupaka złowił asp.szt. Tomasz Wasielewski.

Łącznie policjanci złowili 64 szczupaki. Wszystkie ryby powróciły do jeziora. Zwycięzcom zawodów w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy nagrody wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy podinsp.. Krzysztof Grugiel. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Za pomoc w organizacji zawodów, serdecznie dziękujemy Staroście Brodnickiemu, Burmistrzowi Brodnicy, Urzędom gmin Brzozie, Zbiczno, i Bobrowo, NSZZ Policjantów, Sekcji IPA Brodnica, właścicielowi jeziora Panom Kazimierzowi i Mirosławowi Łęgowskim, sędziemu zawodów Panu Markowi Rytka i wszystkim, którzy dołożyli starań aby zawody te, odbyły się we wspaniałej sportowej atmosferze.

KPP Brodnica