Brodniccy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 38-letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu i samochodzie ujawnili substancje zakazane. Policjanci zabezpieczyli marihuanę o wadze 1,2 g oraz amfetaminę o wadze ponad 2,3g. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Brodniccy policjanci w minioną sobotę (12.01.) w jednym z mieszkań na terenie Brodnicy, ujawnili woreczek strunowy z marihuaną o wad

ze 1,2g. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych oraz pojazdu właściciela, kryminalni znaleźli schowany w aucie zawinięty w papier, biały proszek. Jak się okazało, była to amfetamina o wadze ponad 2,3 g. Funkcjonariusze zatrzymali właściciela substancji, którym okazał się 38-letni mieszkaniec Brodnicy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przedstawili brodniczaninowi zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych za co odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież