„Twoje światła Twoje bezpieczeństwo”- pod takim hasłem brodniccy policjanci, przy współpracy z właścicielami stacji diagnostycznej Neo-System, po raz kolejny przeprowadzą działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Diagnostycy dokonają kompleksowego sprawdzenia sprawności i ustawienia świateł.


O samochód należy dbać cały rok, ale aby zimowa podróż była bezpieczna powinniśmy szczególnie zainteresować się stanem technicznym naszego pojazdu. Wielu osobom, pojazd jest niezbędny do pracy, wielu też kierowców decyduje się na dłuższe podróże w okresie przedświątecznym. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo na drodze.
W sobotę 15 grudnia, w godz. 7.00-14.00, w stacji diagnostycznej Neo-System, po raz kolejny zostaną przeprowadzone działania pod hasłem „Twoje światła Twoje bezpieczeństwo”. Działania te, wpisały się już do tradycji brodnickiej komendy i mają na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Każdy chętny kierowca, może przyjechać tego dnia do Okręgowej Stacji Diagnostycznej Neo-System przy ul. Podgórnej i dokonać dokładnego sprawdzenia i ustawienia świateł.

Dni są coraz krótsze, na drogach robi się ślisko i pojawiają się mgły. Zadbaj i Ty o bezpieczeństwo swoje, pasażerów których przewozisz i innych użytkowników dróg! Zapraszamy! To nic nie kosztuje.

KPP Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież