Dzielnicowy z Brodnicy odwiedził wczoraj (3.10.) uczniów z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej nr 3 w Brodnicy. Policjant rozmawiał z nimi o bezpieczeństwie na drodze, podwórku w domu oraz jak bezpiecznie podróżować samochodem.  Wszystko to w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”.


Brodnicki dzielnicowy asp.szt. Łukasz Domżalski  odwiedził wczoraj jedną ze szkół na terenie Brodnicy, gdzie z najmłodszymi jej uczniami rozmawiał na temat bezpieczeństwa na drodze.  

Policjant podczas wczorajszego spotkania, z najmłodszymi użytkownikami  dróg, rozmawiał na temat bezpieczeństwa w trakcie  drogi do szkoły i   bezpieczeństwa podczas zabaw w domu i na podwórku. Pan w mundurze, uświadomił również  uczniom, jak ważnym jest, aby zawsze być widocznym, zwłaszcza poruszając się po drodze oraz w jej pobliżu. Uczniowie bardzo chętnie odpowiadały, na zadawane przez policjanta  pytania. Dzieci wykazały się ogromną znajomością przepisów ruchu drogowego. Wiedzą już, jak poruszać się po drodze oraz jak się zachowywać w jej pobliżu i  jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują podczas przechodzenia przez jezdnię. Na koniec funkcjonariusz  podarował maluchom elementy odblaskowe ufundowane przez Urząd Miasta Brodnica.

KPP Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież