Ślub do ważny moment nie tylko dla Pary Młodej. Także druhna przeżywa wesele bliskiej jej osoby i swoją w nim rolę. Taki dzień zasługuje na wyjątkową oprawę i wyjątkową stylizację.

Nie przyćmić Panny Młodej
Druhna to po Pannie Młodej druga, najbardziej widoczna kobieta w czasie ceremonii ślubu. Zazwyczaj świadkowa stoi tuż za Panną Młodą, trzyma jej bukiet, może podać obrączkę. Dlatego zwraca uwagę. Z tego też powodu powinna wyjątkowo, a zarazem - nie przyćmić przyszłej małżonki. Kreacja na wesele druhny jest bardzo istotna. Jak to zrobić? Przede wszystkim, druhnę obowiązuje ta sama co wszystkie inne panie na weselu zasada - nie powinna mieć na sobie białej sukienki, chyba że na wyraźnie życzenie Panny Młodej. Czarny kolor także warto skonsultować. Warto też nie przesadzić z głębokością dekoltu czy rozcięcia na nodze. Nic nie powinno odwracać uwagi od Panny Młodej.

Długie sukienki wracają do łask
Nie można przyćmić Panny Młodej, co nie oznacza wcale, że nie powinno się wyglądać pięknie i elegancko. Wyjątkowego szyku przydają długie sukienki, które stają się ostatnio coraz popularniejsze. Sukienka na wesele może mieć zdecydowany kolor - głęboką zieleń, niebieski. Świetnie też sprawdzą się eteryczne, pastelowe barwy, w tym sezonie model, na który warto postawić to sukienka w kolorze pudrowego różu. Warta uwagi jest też sukienka w stylu gwiazd. O jakiej mowa? Sukienka z odkrytymi plecami przyda nam nonszalancji, a całą stylizację uczyni bardziej efektowną.
Decydując się na taką stylizację warto pomyśleć o dodatkach. Długa sukienka na wesele będzie świetnie współgrać z butami na obcasie i delikatną biżuterią. Ostatnio modne jest noszenie większej ilości cieniutkich łańcuszków, bransoletek - można to wykorzystać w tej wyjątkowej kreacji. Niebagatelne znaczenie mają też fryzura oraz makijaż druhny. Dobrze jest wcześniej wypróbować różnego rodzaju upięcia i makijaże. Jeśli wybieramy sukienkę pastelową, możemy mocniej podkreślić oko - przy zdecydowanych kolorach warto ograniczyć kolorystykę make-upu.

Niepowtarzalne sukienki znaleźć można na stronie https://sibysi.pl/pl/c/Dlugie-sukienki-na-wesele/115. Warto tam zajrzeć i wybrać dla siebie model zgodny z najnowszymi trendami. Taka sukienka może posłużyć nam w czasie niejednej uroczystości.