REKLAMA

Galeria
Wilga

Ponieważ herbata ziołowa jest bardzo niskokalorycznym napojem, może pomóc zmniejszyć całkowite spożycie kalorii niż w przypadku napojów o wyższej zawartości kalorii – co jest korzystne, gdy się odchudzasz.

Według dostępnych statystyk, internet odgrywa coraz większą rolę w diagnostyce chorób oraz ogólnie rozumianym zdrowym trybie życia.

Dłonie i stopy stanowią jedne z podstawowych fragmentów ciała. Nic dziwnego, że tak bardzo kładzie się nacisk na pielęgnację ich. Dla leczenia stóp narodziła się nawet specjalna, póki co raczkująca dziedzina medycyny – podologia, znana też pod nazwą podiatria.

O tym, że witamina C ma doskonały wpływ na nasz organizm, wiemy od lat. Każdy wie, że gdy szwankuje odporność, trzeba sięgnąć po cytrusy! Czy wiesz jednak, że witamina C ma inne bardzo cenne właściwości? Czy znasz jej inne źródła? Sprawdź!

Zapuszczenie włosów to jedno, ale dbanie o włosy to drugie. Aby brodacz wyglądał elegancko, potrzeba mu swoją brodę wypielęgnować. Oprócz kosmetyków przydaje się też szczotka.

Skłamie ten, kto stwierdzi, że nie chciałby pozostać na zawsze młody i piękny. Choć póki co to niemożliwe, istnieją sposoby na opóźnienie starości. Oprócz zdrowego stylu życia, z pomocą w tej materii przychodzą zabiegi estetyczne.

Zapalenie gardła może zaatakować Twoje dziecko w każdej chwili. Jakie są jego przyczyny? Jak wygląda leczenie? Sprawdź i dowiedz się co robić, gdy maluchowi dokucza stan zapalny gardła!

Kobiety najczęściej odwiedzają swoich lekarzy ginekologów z powodu infekcji pochwy. Nieprzyjemne objawy w postaci swędzenia, pieczenia, brzydkiego zapachu i zmiany koloru oraz konsystencji wydzieliny nie tylko powodują ogromny dyskomfort, ale również wywołują silne obawy o zdrowie.

Grzybica pochwy to problem dość powszechny i niezwykle wstydliwy. Często krępujemy się zapytać w aptece czy u lekarza o to, w jaki sposób wyleczyć takie dolegliwości. Problem grzybicy pochwy też często powraca, dlatego warto wiedzieć, jak mu zapobiegać.

Gdy myślimy o produktach pszczelarskich, pierwszym jaki przychodzi nam do głowy jest naturalnie miód. Ten smakołyk powstaje z nektaru kwiatowego zbieranego przez pszczoły. Jednak podczas wizyty w roślinie pszczoła pobiera jeszcze pyłek kwiatowy.

loading...

Porady dla czytelników

loading...
loading...