Szef Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego informuje, że w czasie od godz. 07:00 dnia 27.08.2010 r. do godz. 07:00 dnia 28.08.2010 r. na terenie miasta Brodnicy wystąpią intensywne opady deszczu.
Z zachodu na wschód przemieszczać się będzie szeroka strefa opadów deszczu. Okresami prognozowane są opady o natężeniu silnym. Przewidywana wysokość opadów 20 mm-40mm.
Szef Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zaleca: Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji - oczyścić studzienki kanalizacji deszczowej, Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej - oczyścić kratę na przepuście strugi w skrzyżowaniu druk Lidzbarskiej i Mazurskiej, w razie podtopień być w gotowości do wydawania worków z piaskiem. Wszystkich mieszkańców uprasza się o sprawdzenie rynien deszczowych i zabezpieczenie nisko położonych okien piwnicznych.
| « poprzednia | następna » |
|---|
