Znamy wyniki I edycji Strzeleckiej Ligi w kategorii szkół średnich przeprowadzonej w okresie od 28.04. do 12.05.2012 r.
Zawody przeprowadziła komisja sędziowska w składzie:
- Jan Kraśnicki
- Kazimierz Hurtak
- Mieczysław Chyliński
- Krzysztof Suchorab
- Bogusław Jaczewski
- Adam Kaczmarek
- Anna Kwiatkowska
Konkurencja:
- karabin pneumatyczny
- odległość 10 m
- postawa stojąc z wolnej ręki
- 3 strzały próbne
- 10 ocenianych do 2 tarcz
Wyniki uzyskane podczas zawodów w 4 rundach strzeleckich
Do punktacji indywidualnej i zespołowej zaliczono 3 najlepsze wyniki z 4 rund .
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
Dziewczęta
Nazwa drużyny |
Imię i nazwisko zawodnika |
Punktacja z poszczególnych rund |
Wynik (pkt.) |
Miejsce |
||||
28.04 |
12.05 |
|||||||
1 i 2 runda |
3 i 4 runda |
|||||||
|
||||||||
Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim – opiekun Bogusław Jaczewski |
794 |
I |
||||||
Kowalewska Marta |
86 |
86 |
87 |
91 |
264 |
VI |
||
Latarska Natalia |
85 |
80 |
82 |
85 |
252 |
|
||
Fastowicz Emilia |
95 |
87 |
91 |
92 |
278 |
I |
||
I Liceum Ogólnokształcące – opiekun Adam Kaczmarek |
778 |
II |
||||||
Nadarzewska Kamila |
83 |
78 |
92 |
90 |
265 |
V |
||
Komosińska Patrycja |
88 |
94 |
93 |
75 |
275 |
II |
||
Sobotka Zuznna |
82 |
73 |
83 |
66 |
238 |
|
||
III Liceum Ogólnokształcące - opiekun Krzysztof Suchorab |
769 |
III |
||||||
Niedbalska Magda |
83 |
76 |
93 |
89 |
265 |
IV |
||
Wiśniewska Anna |
90 |
73 |
82 |
80 |
252 |
|
||
Kwiatkowska Anna |
85 |
86 |
81 |
78 |
252 |
|
||
I Liceum Ogólnokształcące – opiekun Adam Kaczmarek |
744 |
IV |
||||||
Kosobucka Aleksandra |
76 |
80 |
84 |
73 |
240 |
|
||
Karbowska Żaneta |
89 |
89 |
74 |
69 |
252 |
|
||
Zielińska Agnieszka |
85 |
78 |
87 |
80 |
252 |
|
||
Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim – opiekun Bogusław Jaczewski |
722 |
V |
||||||
|
Utnicaka Ilona |
79 |
78 |
78 |
80 |
237 |
|
|
|
Dembek Justyna |
68 |
75 |
81 |
76 |
232 |
|
|
|
Miłosz Magda |
80 |
69 |
84 |
89 |
253 |
|
|
Zespół Szkół Rolniczych – opiekun Bogusław Jaczewski |
719 |
VI |
||||||
1. |
Weiss Joanna |
80 |
66 |
90 |
86 |
256 |
VIII |
|
2. |
Metkowska Zuzanna |
61 |
87 |
67 |
76 |
230 |
|
|
3. |
Bąkowska Katarzyna |
78 |
82 |
68 |
73 |
233 |
|
|
Zespół Szkół Rolniczych – opiekun Bogusław Jaczewski |
707 |
VII |
||||||
1. |
Żulewska Patrycja |
83 |
76 |
81 |
86 |
250 |
|
|
2. |
Zielińska Sylwia |
74 |
65 |
62 |
62 |
201 |
|
|
3. |
Truścińska Kasia |
84 |
78 |
86 |
87 |
257 |
VII |
|
I Liceum Ogólnokształcące – opiekun Adam Kaczmarek |
691 |
VIII |
||||||
1. |
Roskosz Katarzyna |
61 |
67 |
76 |
76 |
219 |
|
|
2. |
Witulska Anna |
78 |
77 |
82 |
77 |
237 |
|
|
3. |
Marońska Klaudia |
69 |
67 |
80 |
86 |
235 |
|
|
III Liceum Ogólnokształcące - opiekun Krzysztof Suchorab |
672 |
IX |
||||||
1. |
Warachowska Joanna |
78 |
80 |
76 |
57 |
234 |
|
|
2. |
Marońska Magdalena |
61 |
77 |
58 |
67 |
205 |
|
|
3. |
Nadolska Joanna |
86 |
51 |
68 |
79 |
233 |
|
|
III Liceum Ogólnokształcące - opiekun Krzysztof Suchorab |
653 |
X |
||||||
1. |
Szygorska Milena |
61 |
61 |
67 |
76 |
204 |
|
|
2. |
Chrzanowska Barbara |
48 |
66 |
74 |
75 |
215 |
|
|
3. |
Miecielica Ewa |
72 |
77 |
85 |
70 |
234 |
|
|
Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy – opiekun Krzysztof Suchorab |
545 |
XI |
||||||
1. |
Miłek Daria |
86 |
77 |
-- |
-- |
163 |
|
|
2. |
Marońska Judyta |
82 |
76 |
83 |
65 |
241 |
|
|
3. |
Garczewska Marta |
69 |
72 |
-- |
-- |
141 |
|
|
I Liceum Ogólnokształcące – opiekun Adam Kaczmarek |
527 |
XII |
||||||
1. |
Wojtaszewska Weronika |
88 |
78 |
85 |
87 |
260 |
|
|
2. |
Zielaśkiewicz Magda |
84 |
82 |
92 |
91 |
267 |
III |
|
Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy – opiekun Krzysztof Suchorab |
483 |
XIII |
||||||
1. |
Fiszer Małgorzata |
69 |
82 |
76 |
-- |
227 |
|
|
2. |
Gawryszewska Agata |
85 |
84 |
87 |
79 |
256 |
|
|
Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim – opiekun Bogusław Jaczewski |
483 |
XIV |
||||||
1. |
Hołota Monika |
73 |
72 |
86 |
90 |
249 |
|
|
2. |
Radomska Żaneta |
62 |
73 |
74 |
87 |
234 |
|
|
Zespół Szkół Rolniczych – opiekun Bogusław Jaczewski |
471 |
XV |
||||||
1. |
Blumkowska Dominika |
88 |
75 |
83 |
73 |
246 |
|
|
2. |
Bęben Sandra |
78 |
73 |
74 |
66 |
225 |
|
Chłopcy
Nazwa drużyny |
Imię i nazwisko zawodnika |
Punktacja z poszczególnych rund |
Wynik (pkt.) |
Miejsce |
||||
28.04 |
12.05 |
|||||||
1 i 2 runda |
3 i 4 runda |
|||||||
|
||||||||
Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy – opiekun Krzysztof Suchorab |
817 |
I |
||||||
1. |
Aranowski Krzysztof |
85 |
90 |
88 |
93 |
271 |
VI |
|
2. |
Zabłotny Dawid |
89 |
82 |
89 |
82 |
260 |
|
|
3. |
Żulewski Piotr |
95 |
95 |
96 |
92 |
286 |
I |
|
I Liceum Ogólnokształcące – opiekun Adam Kaczmarek |
799 |
II |
||||||
1. |
Roskosz Jakub |
70 |
84 |
88 |
91 |
263 |
|
|
2. |
Kolk Adrian |
86 |
89 |
85 |
87 |
272 |
V |
|
3. |
Sobiesiński Daniel |
91 |
83 |
84 |
89 |
264 |
VIII |
|
Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim – opiekun Bogusław Jaczewski |
795 |
III |
||||||
1. |
Maćkowiak Mateusz |
93 |
95 |
89 |
83 |
277 |
II |
|
2. |
Kupski Tomasz |
88 |
95 |
89 |
90 |
274 |
IV |
|
3. |
Bartkiewicz Damian |
64 |
70 |
88 |
86 |
244 |
|
|
Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim – opiekun Bogusław Jaczewski |
781 |
IV |
||||||
1. |
Jenczewski Łukasz |
93 |
89 |
87 |
80 |
269 |
VII |
|
2. |
Sierdziński Dawid |
83 |
83 |
69 |
83 |
249 |
|
|
3. |
Witkowski Michał |
76 |
85 |
91 |
87 |
263 |
|
|
Zespół Szkół Rolniczych – opiekun Bogusław Jaczewski |
740 |
V |
||||||
1. |
Sonnenfeld Daniel |
95 |
73 |
95 |
86 |
276 |
III |
|
2. |
Szczęsny Wojciech |
72 |
84 |
84 |
87 |
255 |
|
|
3. |
Betlejewski Przemysław |
71 |
67 |
71 |
67 |
209 |
|
|
III Liceum Ogólnokształcące - opiekun Krzysztof Suchorab |
729 |
VI
|
||||||
1. |
Bałdyga Patryk |
81 |
70 |
89 |
82 |
252 |
|
|
2. |
Ładzik Szymon |
80 |
78 |
78 |
83 |
241 |
|
|
3. |
Jadanowski Dawid |
73 |
80 |
83 |
68 |
236 |
|
|
I Liceum Ogólnokształcące – opiekun Adam Kaczmarek |
728 |
VII |
||||||
1. |
Bytner Sebiastian |
85 |
75 |
81 |
94 |
260 |
|
|
2. |
Wiśniewski Kamil |
65 |
61 |
73 |
74 |
212 |
|
|
3. |
Aleksandrowicz Leszek |
77 |
86 |
86 |
84 |
256 |
|
|
Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy – opiekun Krzysztof Suchorab |
723 |
VIII |
||||||
1. |
Cackowski Marian |
80 |
87 |
91 |
83 |
261 |
|
|
2. |
Kolk Norbert |
82 |
81 |
88 |
74 |
251 |
|
|
3. |
Rogalski Grzegorz |
70 |
66 |
67 |
74 |
211 |
|
|
Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy – opiekun Krzysztof Suchorab |
657 |
IX
|
||||||
1. |
Kokowicz Karol |
78 |
77 |
66 |
85 |
240 |
|
|
2. |
Luliński Rafał |
81 |
77 |
90 |
65 |
248 |
|
|
3. |
Sugalski Karol |
83 |
86 |
-- |
-- |
169 |
|
|
III Liceum Ogólnokształcące - opiekun Krzysztof Suchorab |
609 |
X
|
||||||
1. |
Głuchowski Mateusz |
48 |
70 |
67 |
74 |
211 |
|
|
2. |
Piwoński Piotr |
50 |
64 |
57 |
58 |
179 |
|
|
3. |
Lewandowski Adrian |
76 |
70 |
73 |
69 |
219 |
|
|
I Liceum Ogólnokształcące – opiekun Adam Kaczmarek |
|
XI
|
||||||
1. |
Hoffmann Łukasz |
89 |
80 |
83 |
87 |
259 |
|
|
2. |
Rotzoll |
-- |
66 |
64 |
69 |
199 |
|
|
Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim – opiekun Bogusław Jaczewski |
408 |
XII
|
||||||
1. |
Prokopczyk Mateusz |
74 |
79 |
-- |
-- |
153 |
|
|
2. |
Piotrowski Paweł |
-- |
80 |
85 |
90 |
255 |
|
|
Środowiskowy Hufiec Pracy w Brodnicy – opiekun Łukasz Pietrzak |
272 |
XIII
|
||||||
1. |
Szymelfening Michał |
57 |
57 |
-- |
-- |
114 |
|
|
2. |
Haska Robert |
80 |
78 |
-- |
-- |
158 |
|
|
|
||||||||
Liżyński Karol (ZSZ) |
56 |
90 |
85 |
71 |
246 |
|
||
Blandziński Artur (ZSR) |
63 |
35 |
47 |
70 |
180 |
|
W Szkolnej Lidze w Strzelectwie Sportowym wystartowało 87 uczestników szkół ponadgimnazjalnych.
Nagrody:
Indywidualne
I-III miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców – medale Zarządu Powiatowego LOK w Brodnicy;
I-VIII miejsce –nagrody rzeczowe Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Brodnicy, pamiątko we dyplomy Zarządu Powiatowego LOK w Brodnicy;
Zespołowe
I-III miejsce – Puchary Burmistrza Miasta Brodnicy, pamiątkowe medale;
I-VI miejsce – pamiątkowe dyplomy Zarządu Powiatowego LOK w Brodnicy.
Zarząd Powiatowy LOK w Brodnicy dziękuję fundatorom nagród – Burmistrzowi Brodnicy, Starostwu Powiatowemu w Brodnicy.
Zarząd Powiatowy LOK w Brodnicy dziękuję opiekunom i nauczycielom za przygotowanie młodzieży, a samej młodzieży za sportową rywalizację i dyscyplinę w czasie zawodów.
Oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, medali, nagród i pamiątkowych dyplomów odbędzie się 24.05. 2012 r. o godz. 15:30 w siedzibie LOK przy ul. Sądowej 14.
Zawodnicy zajmujący od I do VIII miejsca indywidualnie, pierwsze trzy zespoły oraz kapitanowie drużyn, które zajęły od IV do VI miejsca – obecność obowiązkowa.
Gratulacje dla zwycięzców
LOK Brodnica