W sobotę, 30 kwietnia, w brodnickim Ośrodku Sportu i rekreacji odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca.
W tegorocznym turnieju wzięło udział ponad 600 młodych tancerzy. Występowali w kilku kategoriach, a ich taniec oceniało profesjonalne jury w składzie:
Elena Kwiatkowska
Artur Cieciórski
Igor Kryszyłowicz
Andrzej Kieroński
Jan Kwiatkowski
Sędziowie przyznali następujące miejsca:
GRAND PRIX – PARADISE – Karsin
Puchar dla najmłodszej uczestniczki turnieju – Antonina Łapa z Olsztyna
Puchar dla najmłodszego uczestnika turnieju – Gerard Gemza z Pułtuska
DISCO SOLO DO LAT 11
VI Julia Pawęzka – EDS Warszawa
V Kaja Odzimek – BORN2DANCE Włocławek
IV Zuzanna Skoczylas – EDS Warszawa
III Ola Rudnik – EDS Warszawa
II Patrycja Kuszak – EDS Warszawa
I Patrycja Rusiecka – EDS Warszawa
DISCO SOLO 12 – 15 LAT
VI Natalia Mrozińska – DS. Witkowska Włocławek
V Weronika Skoczylas – EDS Warszawa
IV Karolina Zabrocka – Nowinka ze Skwierzyna
III Klaudia Jezierska – EDS Warszawa
II Aurelia Mierzejewska – Nowinka ze Skwierzyna
I Sonia Dworak – EDS Warszawa
DISCO SOLO POW. LAT 15
VI Paulina Szynkowska – BORN2DANCE Włocławek
V Marta Piwek – DS. Witkowska Włocławek
IV Małgorzata Bednarska – EDS Warszawa
III Sandra Zboina – EDS Warszawa
II Aleksandra Bagińska – EDS Warszawa
I Joanna Mamys – Nowinka ze Skwierzyna
HIP-HOP SOLO DO LAT 11
VI Natalia Orłowska – FIX Toruń
V Vanessa Skibińska – DS. Witkowska Włocławek
IV Damian Manikowski – MDK Bydgoszcz
III Paulina Szrajer – FIX Toruń
II Zuzanna Wiśniewska – BORN2DANCE Włocławek
I Anita Kozanecka – MDK Bydgoszcz
HIP-HOP SOLO 12-15 LAT
VI Jakub Błaszkiewicz – FIX Toruń
V Weronika Miazga – FIX Toruń
IV Karina Gaytamirova – FIX Toruń
III Paulina Dombrzalska – DS. Witkowska Włocławek
II Artur Nierychlewski – ST Góreccy Włocławek
I Oliwia Derlatka – SHOW DANCE Pułtusk
HIP-HOP SOLO POW. LAT 15
VI Emil Dzrzewudzki – BORN2DANCE Włocławek
V Marta Suwalska – MDK Bydgoszcz
IV Kamil Daffe – MDK Bydgoszcz
III Michał Imański – BORN TO DANCE Poznań
II Marek Rutkowski – MDK Bydgoszcz
I Grzegorz Kurowski – ST Góreccy Włocławek
DISCO DUETY DO LAT 11
VI Sandra Krasińska, Agnieszka Gawłowska – DS. Witkowska Włocławek
V Magdalena Lamczyk, Marta Lamczyk – MUSIC DANCE Chojnice
IV Kaja Odzimek, Julia Kowalska – BORN2DANCE Włocławek
III Zuzanna Skoczylas, Dominika Iwicka – EDS Warszawa
II Olga Szynwelska, Monika Guentzel – MUSIC DANCE Chojnice
I Patrycja Rusiecka, Julia Pawęzka – EDS Warszawa
DISCO DUETY 12-15 LAT
VI Natalia Mrozińska, Julia Krzyżańska – DS. Witkowska Włocławek
V Agnieszka Szymczak, Paulina Krzeszowska – Nowinka ze Skwierzyna
IV Paulina Sorokulska, Wioleta Gordziewicz – Nowinka ze Skwierzyna
III Aurelia Mierzejewska, Karolina Zabrocka – Nowinka ze Skwierzyna
II Sonia Dworak, Klaudia Jezierska – EDS Warszawa
I Julia Cichocka, Julia Pniewska – EDS Warszawa
DISCO DUETY POW. LAT 15
IV Monika Sztubecka, Paulina Szymkowska – BORN2DANCE Włocławek
III Małgorzata Bednarska, Daria Fedorczyk – EDS Warszawa
II Joanna Mamys, Małgorzata Musiał – Nowinka ze Skwierzyna
I Magdalena Fabisiewicz, Magdalena Guzowska – EDS Warszawa
HIPHOP DUETY DO LAT 11
V Ada Smolińska, Nikole Humerczyk – BORN TO DANCE Poznań
IV Zuzanna Wiśniewska, Klaudia Capała – BORN2DANCE Włocławek
III Natalia Dankowska, Wiktoria Chmielewska – MCK Lipno
II Paulina Szrajer, Dawid Kotarski – FIX Toruń
I Anita Kozanecka, Damian Manikowski – MDK 5 Bydgoszcz
HIPHOP DUETY 12-15 LAT
VI Marta Molendowska, Weronika Miazga – FIX Toruń
V Karina Gaytamirova, Paulina Dykas – FIX Toruń
IV Igor Pogorzelec, Wiktoria Sztankowska – FIX Toruń
III Marcjanna Tomczewska, Agnieszka Janik – FIX Toruń
II Paulina Dombrzalska, Daria Kusińska – DS. Witkowska Włocławek
I Barbara Balewska, Weronika Jabłońska – FIX Toruń
HIP-HOP POW. LAT 15
VI Natalia Wierzbicka, Sylwia Kosiorek – MDK 5 Bydgoszcz
V Aleksandra Rutkowska, Marek Rutkowski – MDK 5 Bydgoszcz
IV Agnieszka Laskowska, Aleksandra Lejeń – MDK 5 Bydgoszcz
III Marika Powietrzyńska, Grzegorz Kurowski – ST Góreccy Włocławek
II Katarzyna Zielińska, Michał Imański – BORN TO DANCE Poznań
I Katarzyna Czerwińska, Maciej Zajda – BDK Brodnica
HIP-HOP FORMACJE DO LAT 11
IV MINI DANCE AND MOVE – Ostrołęka
III FUN1 – BORN2DANCE – Włocławek
II SMALL DANCE – Pułtusk
I SPID KIDS – Bydgoszcz
HIP-HOP FORMACJE 12-15 LAT
VI INSPIRA – Olsztyn
V KINGSAJZ CREW – BORN TO DANCE – Poznań
IV SPID JUNIOR – Bydgoszcz
III Kruszyny – Pułtusk
II FIX – Toruń
I SHOW GIRLS – Pułtusk
HIP-HOP FORMACJE POW. LAT 15
VI D’n’M SQUAD – Ostrołęka
V D’n’M CREW – Ostrołęka
IV FUNK YOU – BORN TO DANCE – Poznań
III TOP FREAK CREW – ST. Góreccy Włocławek
II Temptation – Pułtusk
I SPID – Bydgoszcz
INNE FORMY TAŃCA FORMACJE DO LAT 11
II SCANDAL – Pułtusk
I KAKADU – Zduńska Wola
INNE FORMY TAŃCA FORMACJE 12-15 LAT
III WYPAS PO SAM PAS – MDK – Zduńska Wola
II OKAY – Szczytniki
I SHOW GIRLS – Pułtusk
INNE FORMY TAŃCA POW. LAT 15
VI VENUS – BORN TO DANCE – Poznań
V D’n’M CREW – Ostrołęka
IV PARADISE – Karsin
III NOWINKA – Skwierzyna
II TEMPTATION – Pułtusk
I V3 – EDS – Warszawa
DISCO MINI FORMACJE DO LAT 11
III FIX – Toruń
II FUN – BORN2DANCE – Włocławek
I PARADISE – Karsin
DISCO MINI FORMACJE 12 – 15 LAT
IV FUN JUNIOR – BORN2DANCE – Włocławek
III PARADISE 2 – Karsin
II NOWINKA – Skwierzyna
I PARADISE 1 - Karsin
DISCO MINI FORMACJE POW. LAT 15
III FUN – BORN2DANCE – Włocławek
II PARADISE – Karsin
I V3 – EDS – Warszawa
HIP-HOP MINI FORMACJE 12-15 LAT
IV FUN1 – BORN2DANCE – Włocławek
III DEFENSE – Toruń
II FIX2 – Toruń
I FIX – Toruń
HIP-HOP MINI FORMACJE POW. LAT 15
V SHOCK – BORN TO DANCE – Poznań
IV DRESS SQUAD – DANCE AND MOVE – Ostrołęka
III MUSIC DANCE – Chojnice
II TOP FREAK CREW MF – ST. Góreccy Włocławek
I FUN – BORN2DANCE – Włocławek
DISCO SHOW FORMACJE DO LAT 11
IV FIGO II – Olsztyn
III MADA DANCE – Ciechanów
II FUN – BORN2DANCE – Włocławek
I PARADISE – Karsin
DISCO SHOW FORMACJE 12-15 LAT
III MADA DANCE – Ciechanów
II NOWINKA – Skwierzyna
I PARADISE – Karsin
DISCO SHOW FORMACJE POW. LAT 15
III MAGIC – Kruszyny Szlacheckie
II UNIQ – Brodnica
I PARADISE - Karsin
Organizator turnieju był Brodnicki Dom Kultury. Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Brodnicy.